Spotkanie z Joanną Szarańską

2019-04-04

Pisarka, która podbija literacki rynek, zjednując sobie serca tysięcy czytelniczek! Pogodna, czarująca świat uśmiechem i niegasnącym entuzjazmem. Niepoprawna marzycielka, pragnąca zrobić w życiu coś ważnego – dla siebie i innych. Miłośniczka powieści Stephena Kinga (tych najdłuższych!). Copywriterka o stu specjalnościach. Blogerka, autorka rozrastającej się facebookowej grupy pt.: Fabryka Dobrego Humoru - Fani książek Joanny Szarańskiej”. Na co dzień mama, żona, pani dwóch uroczych zwierzaków.

Chcecie ją poznać? Nic prostszego! Wystarczy 4 kwietnia odwiedzić Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach.

Autorka zadebiutowała w 2016 r. świetnie przyjętą powieścią „I że ci nie odpuszczę”, otwierającą cykl „Kalina w malinach”. W ramach cyklu ukazały się jeszcze 2 książki: ”Kocha, lubi, szpieguje” oraz „Nic dwa razy się nie zdarzy”. Kolejnymi powieściami autorki były „Cztery płatki śniegu” i „Anioł na śniegu”, które szturmem podbiły serca czytelników i stały się jednym ze świątecznych bestsellerów!

Najnowszy cykl, zatytułowany „Kronika pechowych wypadków” składa się z trzech części („Kłopoty mnie kochają”, „Do zakochania jeden rok”, „Coś tu nie gra”), a ostatnia z nich ukazała się w lutym 2019 roku. Cykl stanowi połączenie lekkiego kryminału z komedią omyłek, dzięki czemu gwarantuje świetną zabawę i chwilę rozluźnienia. Bohaterką powieści jest niespełniona dziennikarka - Zojka Tuszyńska, która powraca do rodzinnej miejscowości, aby zaopiekować się ukochaną babcią. Wrodzony talent do pakowania się w tarapaty sprawia, że dziewczyna szybko wplątuje się w kryminalną aferę!

ZAPRASZAMY – 4 kwietnia 2019 r. , godz. 17:00, Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach. Tego nie można przegapić!

plakat promujący wydarzenie