Spotkanie z Henrykiem Czichem

2018-10-23

Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach serdecznie zaprasza w środę (23.10.2018 r.) o godz. 18:00 na spotkanie autorskie z Henrykiem Czichem.

Henryk Czich to kompozytor, wokalista, współzałożyciel i obecny lider zespołu UNIVERSE. Jest autorem tekstów oraz książki "Tacy byliśmy... czyli Universe znany i nieznany", w której zawarł swoje wspomnienia o początkach działalności legendarnego, grającego od 37 lat zespołu.

Spotkanie rozpocznie się utworami wykonanymi przez przedstawicieli Szkoły Muzycznej w Dobczycach. Następnie uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję by poznać ciekawostki z życia artysty oraz wysłuchać znanych przebojów napisanych wspólnie z Mirkiem Bregułą (zmarłym liderem Universe) i najnowszych piosenek nigdy nie nagranych oficjalnie. Podczas wieczoru mogą pojawić się niespodzianki wynikające z wytwarzającej się żywej relacji między publicznością a prowadzącym.

Po spotkaniu istnieje możliwość nabycia płyt i książki o zespole, zrobienia wspólnych zdjęć, wpisania dedykacji oraz indywidualnych rozmów z gościem wieczoru. Zachęcamy do udziału!

plakat promujący wydarzenie