Recital Ewy Romaniak

2019-10-12

Stowarzyszenie "Granica" zaprasza na Recital o miłości, zdradzie, wierności i przebaczeniu, inspirowany muzyką lat 20-tych i 30-tych minionego stulecia. Jest wynikiem tęsknoty za pięknem jakie towarzyszyło tamtym czasom.

W repertuarze polskie przeboje wykonane w przeszłości przez wielkie gwiazdy polskiej sceny kabaretowej: Hankę Ordonówną, Mirę Zimińską czy Zulę Pogorzelską.

Muzyczną podróż do tamtych wspaniałych lat przeplatają fraszki i zabawne monologi Mariana Hemara, Jerzego Jurandota, Juliana Tuwima czy Jana Sztaudyngera.

Koncert polecany wszystkim, którzy cenią estetykę i urok przedwojennych kabaretów.

Ewa Romaniak – aktorka i piosenkarka, Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, stworzyła blisko 100 ról teatralnych. Związana m.in. z Krakowskim Teatrem Komedia, teatrem Bagatela, Teatrem Mumerus, Krakowskim teatrem Kameralnym, Teatrem in. L. Solskiego w Tarnowie, Teatrem Plejada.

Recital odbędzie się 12 października o 16:00 w plenerze pod Lenartówką (Sieraków 66). Koncert odbędzie się bez względu na pogodę (zapewnione zostanie zadaszenie). Koszt biletu: 20 zł. Bilety zakupić można w sklepie u Pani Małgorzaty Zbrożek (Nowa Wieś 92), w kiosku u Pana Włodzimierza Juszczaka (Rynek 20a) lub w dniu koncertu. Rezerwacja telefoniczna biletów: 515 323 138.

plakat promujący wydarzenie