Powiatowy Przegląd Grup Kolędniczych "Hej, Kolęda, Kolęda..!" Dobczyce 2014

2014-01-19

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach oraz Starostwo Powiatowe w Myślenicach serdecznie zapraszają na Powiatowy Przegląd Grup Kolędniczych "Hej, Kolęda, Kolęda...", który odbędzie się 19 stycznia 2014 roku, o godzinie 15:00 w auli Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach (ul. Szkolna 43). Już o godzinie 13:45 wszystkie grupy kolędnicze spotkają się pod szopką w dobczyckim Rynku, by wspólnie zakolędować, a następnie korowodem kolędniczym wyruszyć ulicami: Jagiellońską i Witosa do Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach. Uczestników Przeglądu przesłuchiwać będzie profesjonalne jury, które zakwalifikuje najlepsze grupy dorosłe do Ogólnopolskiego Przeglądu Grup Kolędniczych ("Karnawał Góralski" w Bukowinie Tatrzańskiej), a najlepsze grupy dziecięce i młodzieżowe do Ogólnopolskich Spotkań Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Kolędniczych "Pastuszkowe Kolędowanie" w Podegrodziu. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!!!