Piknik rodzinny z KS Rabą i OSP Skrzynka

2017-09-10
W  niedzielę, 10 września KS Raba zaprasza na piknik rodzinny, który organizuje wraz z zaprzyjaźnioną jednostką OSP Skrzynka. Start o godz.15:00 na boisku głównym przy ul. Pogórskiej 3. W planach imprezy m.in turniej dwójek dla zawodników i rodziców, gry i zabawy, dmuchańce a także pokazy wozów strażackich i grill.
Wiele emocji dostarczy zapewne mecz: Raba kontra strażacy z OSP z terenu Gminy i Miasta Dobczyc.

Piknik ma charakter charytatywny. Pieniądze zebrane podczas pikniku będą przekazane na rzecz poszkodowanych w ostatnich nawałnicach.
Wśród osób, którzy zakupią bilet-cegiełkę rozlosowane będą cenne nagrody. Do wygrania będą m.in książka z autografem trenera reprezentacji Polski, Adama Nawałki, zdjęcie z autografem Jerzego Dudka, kubek z podpisem Macieja Żurawskiego itp.

Serdecznie zapraszamy!
piknik rodzinny z KS Rabą