Narodowe Święto Niepodległości w Dobczycach

2022-11-11
Serdecznie zapraszamy na obchody Narodowego Święta Niepodległości w Dobczycach, które odbędą się tradycyjnie 11 listopada. W tym roku poza oficjalnymi obchodami zapraszamy też na koncert patriotyczny w wykonaniu Big Band Dobczyce.
Program obchodów:
  • 14:30 – Oficjalne uroczystości z udziałem Orkiestry Dętej Dobczyce przy Grobie Nieznanego Żołnierza na płycie dobczyckiego rynku.
  • 15:00 – Msza św. w intencji Ojczyzny w kościele p.w. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Dobczycach.
  • 16:00 – Koncert patriotyczny w wykonaniu Big Bandu Dobczyce w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach.
Podczas wydarzenia rozdawane będą pamiątkowe kotyliony, flagi oraz okolicznościowe śpiewniki.
Na wydarzenie zapraszają: Gmina Dobczyce, MGOKiS Dobczyce, Big Band Dobczyce oraz Orkiestra Dęta Dobczyce.
11 listopada - plakat