Mistrzostwa w Mini i Touch Tenisie

2018-09-29

Już w najbliższą sobotę, 29 września o godzinie 10:00 w hali sportowej RCOS w Dobczycach rozpoczną się Mistrzostwa Dobczyc w Mini i Touch Tenisie organizowane pod honorowym patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce Pawła Machnickiego.

Jest to turniej tenisowy skierowany do dzieci i dorosłych z regionu Małopolski, polegający na grze na małych polach piłką gąbkową i mniejszymi rakietami. Będzie to świetna zabawa, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Mistrzostwa będą rozgrywane w kilku kategoriach: dzieci do 8 lat, dzieci do 9 lat z podziałem na dziewczynki i chłopców, do 14 lat Touch Tennis Junior, z podziałem na dziewczyny i chłopców oraz w kategorii open Touch Tennis Open z podziałem na kobiety i mężczyzn. Zgłoszenia na turniej przyjmowane są do środy 26 września na topspin@onet.eu lub pod nr 504 173 665 z podaniem imienia i nazwiska oraz roku urodzenia w przypadku dzieci.

Organizatorem Mistrzostw jest Dobczycki Klub Tenisowy Top Spin, a partnerem Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach.

Patronat medialny sprawują: Dobczycki Portal Informacyjny DPI, SEDNO, Miesięcznik Tapeta, Myślenice iTV Powiatowa Telewizja.

Przykładowy filmik jak wyglądają mecze w touch tensie można podejrzeć na stronie: https://www.youtube.com/watch?v=KNQKuhHgBzs

Mistrzostwa w mini i midi tensie