KRÓL BUL - BAJKA MUZYCZNA DLA DZIECI

2016-12-06

Akademia Muzyczna w Krakowie, Stowarzyszenie Wspierania Kultury "Charstek" oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zapraszają na Bajkę Muzyczną: "Król Bul", która zostanie wystawiona 06 grudnia 2016 roku w auli Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach, ul. Szkolna 43. Pierwszy spektakl odbędzie się o godzinie 10:00, drugi spektakl – o godz. 12:00. Czas trwania 45 minut. Cena biletu – 5zł/os.

Na scenie wystąpią: Orkiestra pod dyrekcją Joanny Knapik, Aktorzy i Wokaliści – członkowie Koła Naukowego Studentów Edukacji Artystycznej Szkolnej oraz Koła Naukowego Studentów Rytmiki Akademii Muzycznej w Krakowie. Rezerwacje biletów przyjmowane będą w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach, tel. 12 27 16 757 lub 533 990 66 do 21 listopada 2016 r.

"Król Bul" – to piękna, klasyczna bajka dla dzieci, która opowiada historię władcy cierpiącego z powodu bólu zęba. Kiedy król jest drażliwy i obolały – staje się nieobliczalny: wszczyna wojnę z królem-teściem, wsadza do więzienia królewskiego kucharza i buntuje się przeciwko zarządzeniu ochmistrzyni, aby wszyscy dworzanie nosili kapcie. Trudną sytuację na dworze ratuje dopiero genialny pomysł królewskiego kota.
Przedstawienie zostało przygotowane z niezwykłą dbałością o detale. Wspaniałe tło dla opowiadanej historii stanowi muzyka grana przez orkiestrę. Bajka – to prawdziwy teatr wyobraźni, a także sposobność do obejrzenia spektaklu muzycznego, który mimo upływu lat nie starzeje się. Niezwykła muzyczna przygoda, niezapomniane wrażenia – oto, co czeka młodszych i starszych słuchaczy.

Serdecznie zapraszamy!

Plakat Król Bul