Koncert: Oblicza kameralistyki – dobczyckie duety

2018-09-21

Już w najbliższy piątek, 21 września o godzinie 18:00 na scenie Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach (aula widowiskowa) wystąpią zawodowi muzycy - nauczyciele Szkoły Muzycznej I stopnia w Dobczycach. W duetach zagrają: Natalia Miś (skrzypce), Anna Kuk (skrzypce), Leokadia Sochacka (fortepian) i Kazuko Tsuji (fortepian) w duetach skrzypcowo-fortepianowych. Wstęp wolny!

Koncert realizowany w ramach projektu "Międzypokoleniowa Akademia Muzyczna w Dobczycach", który realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, z dofinansowaniem z budżetu Gminy Dobczyce.

Organizatorem jest Stowarzyszenie Polskich Muzyków Kameralistów, partnerem Szkoła Muzyczna I stopnia w Dobczycach.

Miedzypokoleniowa Akademia Muzyczna w Dobczycach