Koncert "Muzyczne nostalgie"

2021-03-06
Zespół Big Band Dobczyce oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach zapraszają na koncert „Muzyczne Nostalgie”, który odbędzie się 6 marca 2021 roku, o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach.
 
Bilety w cenie 20 zł do nabycia w dniu koncertu, od godziny 17:30. Jeżeli sytuacja epidemiologiczna się nie pogorszy, po raz pierwszy, od bardzo dawna wydarzenie zorganizowane zostanie z udziałem publiczności.
 
Z okazji Dnia Kobiet Zespół zagra... łagodne dźwięki i piękne piosenki, takie jak m. in. „Siódmy rok”, „My Way”, „Libertango”, „Bądź moim natchnieniem”, „What a Wonderful World” czy „A Natural Woman”.
 
Na scenie obok Big Bandu Dobczyce pojawią się znakomici goście: wokalista Marcin Jajkiewicz, trębacz Władysław Grochot, akordeonista Wiesław Ochwat, saksofonista Leszek Nowotarski, puzonista Patryk Szajda i pianista – Wojciech Wachułka. Nie zabraknie także wokalistów, którzy na stałe współpracują z BBD – Aleksandry Przewoźniak i Piotra Skóry.
 
Zgodnie z wytycznymi sanitarnymi, na sali widowiskowej:
  • udostępniona zostanie tylko połowa miejsc siedzących (co 2 miejsce),
  • obowiązują maseczki ochronne,
  • obowiązuje zakaz konsumpcji.
plakat promujący koncert Muzyczne Nostalgie