Koncert Jubileuszowy Orkiestry Dętej "Dobczyce"

2019-05-04

Zapraszamy na Koncert Jubileuszowy Orkiestry Dętej "Dobczyce", który odbędzie się 4 maja 2019 roku, o godzinie 18:15, w auli widowiskowej RCOS-u. Koncert zorganizowany zostanie w ramach obchodów Gminnego Dnia Strażaka.

O godz 15:30 nastąpi zbiórka pododdziałów strażackich w Rynku, zaraz po niej, o godz. 16:00 odprawiona zostanie msza św. w kościele p.w. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych. Po mszy św. nastąpi przemarsz Orkiestry, Straży i Gości na błonia Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego im. Burmistrza Marcina Pawlaka w Dobczycach, gdzie o 17:15 rozpoczną się uroczystości strażackie. O 18:00 przybyli goście będą mieli okazję złożyć wpisy do Księgi Pamiątkowej.

O 18:15 Orkiestra Dęta Dobczyce da niezwykły i niepowtarzalny koncert. W trakcie jego trwania będzie można usłyszeć znakomite utwory polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej, zaaranżowane na Orkiestrę oraz wiązanki marszowe.

Jubileusz 100-Lecia Orkiestry Dętej "Dobczyce" współfinansowany jest przez Fundację ORLEN Dar Serca.

Serdecznie zapraszamy!

plakat promujący wydarzenie