Koncert Charytatywny: "Hatbreakers" i "Echo"

2016-04-15

Serdecznie zapraszamy na koncert Charytatywny, z którego dochód przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację Ani Mickiewicz, młodej mieszkanki Dobczyc która zmaga się z glejakiem mózgu. Gwiazdą wieczoru będzie zespół "HATBREAKERS", jako support zagra zespół "ECHO".

Termin: 15 kwietnia 2016 r.

Otwarcie bram: godz. 18:30

Start: godz. 19:00

Miejsce: Aula RCOS w Dobczycach, ul. Szkolna 43

Jeżeli chcesz pomóc – zapłać za bilet.. od serca :)

Bilety-cegiełki w kwocie 15 zł dostępne będą w:

• Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach,
  • w Zespole Szkół w Dobczycach
  • w Biurze Obsługi Klienta w Dobczycach (parter)
  • w Rucola Caffe
  • bezpośrednio przed koncertem

Jeżeli chcesz pomóc – zapłać za bilet.. od serca :)

Sylwetki artystów:

HATBREAKERS

Hatbreakers to szóstka szalenie pozytywnych i zdolnych osób, które uwielbiają pofantazjować z muzyką. Początki zespołu sięgają 2010 roku. W obecnym składzie i instrumentarium funkcjonuje on od połowy 2014 r. Członkowie określają swój styl muzyczny jako „Orbital Pop”.

Zespół opublikował swój pierwszy singiel „Maybe I should” w 2012 roku. Został on bardzo ciepło przyjęty przez lokalne radia. Na początku 2014 roku ukazała się płyta „Go electric”, z której pochodzą utwory „Hey man” i cover „Somebody to love me” Marka Ronsona. Jesienią 2014 roku Hatbreakers wydali EP zatytułowaną „3,2,1” z singlowym „Liczy się tu i teraz”. W marcu 2015 roku odbyła się premiera pierwszego oficjalnego wydawnictwa, czyli płyty „Yeti Superstar”. Wiosną miały również premierę dwa teledyski: „Liczy się tu i teraz” oraz „Latam z aniołami”.

Hatbreakers zjednują sobie rzesze fanów przede wszystkim dając energetyczne koncerty. Mają na swoim koncie pierwszą trasę koncertową „Yeti Superstar Tour”, podczas której odwiedzili kilkanaście miast w Polsce.

Zagrali również część jubileuszowej trasy „X Tour” z zespołem Afromental. Koncertowali obok gwiazd, takich jak: Lulu James, T.Love, Ira, Lady Pank, Lemon, Maryla Rodowicz, Sylwia Grzeszczak. Mają za sobą występy u „Kuby Wojewódzkiego”, w studiu „Dzień Dobry TVN” i „Rannym Kakao” Rock Radia. Angażują się w akcje charytatywne, np. Czyste Tatry, WOŚP, Motoserce.

Szerszej publiczności Hatbreakers znani są z udziału w programach telewizyjnych. W 2012 roku doszli do półfinału IV edycji „Must Be the Music”. W 2014 roku byli finalistami ostatniej, jak dotąd, polskiej edycji X-Factor. Własne, niebanalne aranżacje znanych przebojów zjednały im przychylność zarówno jurorów, jak i widzów

W sierpniu 2015 roku zespół wygrał główną nagrodę Grand Prix na Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego In Memoriam, a sam Paweł zdobył pierwsze miejsce dla najlepszego instrumentalisty.

Skład zespołu:

● Paweł Bergel - wokal

● Andrzej Pudlik - gitara elektryczna

● Sebastian Steć - saksofony, instrumenty klawiszowe

● Mateusz Sarapata - instrumenty perkusyjne, MPD

● Michał Sarapata - gitara basowa

● Wiktoria Jakubowska – perkusja

(źródło: http://hatbreakers.com)

ECHO

Zespół "Echo" został założony w 2013 roku i od tego czasu aktywnie działa na lokalnej scenie rockowej. Grupę założyli przyjaciele, których połączyła wspólna pasja do muzyki (Hard Rock / Rock alternatywny).

Na koncertach młodzi artyści napełniają ludzi dawką pozytywnej energii, przekazują to co najważniejsze w muzyce - duszę. Zespół ma nadzieję na to, że jego działalność nie skończy się "dzisiaj'', ale że odbije się głośnym "Echem''!

Skład zespołu:

Klaudia Chrobak - Wokal