Kawiarnia Muzyczna MGOKiS zaprasza na koncert: "Cóż wiemy o miłości...?"

2013-02-17

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza na piąty koncert z cyklu "Kawiarnia Muzyczna MGOKiS ". Tym razem foyer Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego wypełnią najpiękniejsze piosenki o miłości. Podczas koncertu, utrzymanego w nastrojowym tonie, przypomnimy ponadczasowe polskie przeboje m.in. Ireny Santor, Anny Jantar, Reny Rolskiej, Nataszy Zylskiej, Haliny Kunickiej czy Seweryna Krajewskiego. Nie zabraknie także światowych anglojęzycznych i włoskojęzycznych hitów z repertuaru , m.in. Deana Martina, Nat King Cole'a. Billa Madley'a i Jennifer Warners, Adriano Celentano, Drupiego czy Julio Iglesiasa. Wśród piosenek, jakie pojawią się podczas niedzielnego koncertu usłyszeć będzie można między innymi: "Walc Embarras", "To, co mam", "Serce na śniegu, "To były piękne dni". "Miłość Ci wszystko wybaczy, "Wielka miłość", "Bella, Bella Donna", "That's Amore", "L-O-V-E", "Time of My Life", "Tornero" czy "Buona Sera Signiorina"

W nastrojowy klimat wprowadzi państwa doskonała wokalistka i znakomici muzycy:

Katarzyna Radwańska – wokalistka m.in. zespołu "MusicWay" i projektu Tribute to Abba. Od 11 lat związana z legendarnym krakowskim zespołem „Boba Jazz Band”, Triem Wojciecha Groborza oraz wieloma znakomitymi krakowskimi muzykami. Laureatka wyróżnienia w Konkursie Wokalistów Jazzowych w Zamościu, laureatka II miejsca w Wojewódzkim Konkursie Poezji Śpiewanej w Krakowie, uczestniczka licznych festiwali jazzowych m.in.: „Bielskiej Zadymki Jazzowej”, „Krakowskich Zaduszek Jazzowych”, Festiwalu w Old Sacramento, „Baszta Jazz Festivalu”, „Letniego Festiwalu Jazzowego” w Piwnicy pod Baranami. Współpracowała m.in. ze szwedzkim zespołem „Dixieland Society”, "The Willows Revival Singers", formacją Leszka Żądły, a także z "Big Warsaw Band", "Old Metropolitan Band" oraz z rewelacyjnym krakowskim "Jazz Band Ball".

Wojciech Wachułka (instrumenty klawiszowe) - obdarzony ogromną intuicją muzyczną, jeden z najbardziej wziętych pianistów w Krakowie. Występował na scenach niemal całego świata, zarówno w formacjach muzycznych, jak i zespołach teatralnych, gdzie często bywa akompaniatorem. Chętnie grywa w big-bandach, ma więc na koncie także sporo realizacji telewizyjnych. Na scenie lubi łączyć jazz z muzyką rozrywkową i w tej tonacji mieści się styl jego akompaniamentu. Potrafi doskonale podkreślić charakter wokalu.

Leszek Nowotarski (saksofony, flet) - muzyk, flecisto-saksofonista, reżyser dźwięku, realizator post-produkcji dźwiękowej w telewizji, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Studium Realizacji Dźwięku w Krakowie. Współpracował z licznymi big bandami, muzykami i artystami (m.in. z Markiem Bałatą, Ewą Bem, Anną Serafińską, Grzegorzem Turnauem). Pracował niemal na całym świecie z różnymi formacjami muzycznymi,

Bartłomiej Szczepański (perkusja, instrumenty perkusyjne) - absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie, artysta Teatru im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Zakopanem oraz Krakowskiego Teatru Kto.

Cena biletu: 15zł
Termin: 17.02.2013
Miejsce: Regionalne Centrum Oświatowo-Sportowe w Dobczycach

Rezerwacja stolików i bilety do nabycia w biurze MGOKiS, Regionalne Centrum Oświatowo-Sportowe w Dobczycach, ul. Szkolna 43, Pokój 143
tel. 12 2716 757 lub 12 2716 758.