Kawiarnia Muzyczna MGOKiS: Karolina Leszko

2013-10-20

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza na pierwszy po wakacyjnej przerwie, a szósty z kolei koncert z cyklu: „Kawiarnia Muzyczna MGOKiS”. Tym razem foyer Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach wypełnią  znakomite przeboje światowej  sceny muzycznej z repertuaru m.in. Louisa Armstronga, Franka Sinatry czy Jo Cockera. Przypomnimy Państwu takie tytuły, jak: „Get Here”, What A Wonderful World”, „Cheek to Cheek”, „Fever”, „ You Are So Beautiful”, „You Might Need Somebody” czy “Rolling On The River”. Obok nich pojawią się  tytuły polskie m.in. „Twoja dłoń” z repertuaru Kayah oraz piosenki autorskie, takie jak „Gniew” czy „Domek Adasia”

W niezwykle klimatyczną podróż muzyczną zabierze Państwa Karolina Leszko – absolwentka szkoły muzycznej I stopnia w klasie skrzypiec, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej, uczestniczka projektów takich jak m.in. „Michael Jackson Symfonicznie”, „Whitney Houston Symfonicznie”, „Frank Sinatra Symfonicznie”, laureatka Grand Prix Festiwalu im Marka Grechuty „Korowód 2009”, uczestniczka I edycji „The Voice of Poland” w drużynie Kayah. Karolinie akompaniował będzie znakomity Pianista, z którym wokalistka współpracuje – Aleksander Sito.

Serdecznie zapraszamy!

Termin: 20.10.2013

Miejsce: Regionalne Centrum Oświatowo-Sportowe w Dobczycach

Ul. Szkolna 43