Kabaret Moralnego Niepokoju: "Maj zaczyna się we wtorek"

2017-03-11

Agencja Artystyczna „Joanna” serdecznie zaprasza na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju pt. „Maj zaczyna się we wtorek”, który odbędzie się 11 marca 2017 r. w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach (ul. Szkolna 43). Start o godz. 17:00

"Maj zaczyna się we wtorek" – to tytuł najnowszego program Kabaretu Moralnego Niepokoju. Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru i Magda Stużyńska. Kabaret stawia pytania - bo to jest istotą sztuki i odpowiada na nie - bo głupio tak o coś spytać i cisza. Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać szkolne zebranie? Podobne problemy mają ludzie na Pomorzu, na Bahamach, w Nowym Jorku i w Czelabińsku. Dlatego program - jak mówią artyści - jest na światowym poziomie.

Bilety w cenie 60 zł do nabycia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach, ul. Szkolna 43, pokój 143, tel. 12 27 16 757 lub kom. 533 990 660. Zarezerwowane bilety należy odebrać do 7 dni.

plakat - kabaret moralnego niepokoju