Jubileuszowy X Powiatowy Konkurs Recytatorski: „A to Polska właśnie…”

2019-04-08

Ogłoszony został Jubileuszowy X Powiatowy Konkurs Recytatorski: „A to Polska właśnie…”, którego finał odbędzie się 8 kwietnia 2019 r. (poniedziałek), o godz. 9.30 w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach (ul. Szkolna 43). Tego dnia będzie również spotkanie z Panią Ewą Stadtmüller - autorką książek dla dzieci.

Organizatorem konkursu jest nauczyciel Przedszkola Samorządowego nr 3 w Dobczycach: Jadwiga Daniek-Salawa.

Zgodnie z regulaminem, w konkursie mogą uczestniczyć dzieci 6-letnie z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych z terenu powiatu myślenickiego. Każda placówka może zgłosić do udziału w konkursie tylko jedno dziecko. Uczestnik może recytować dowolny wiersz o treści zbliżonej do tematyki konkursowej, ale nie koniecznie.

Zgłoszenia udziału należy dokonać mailowo wysyłając na adres: jadwiga.danieksalawa@gmail.com kartę zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do 1 kwietnia 2019 r.

X Powiatowy Konkurs Recytatorski w Dobczycach