Jak w Betlejem cud zdarzył - zaproszenie na koncert świąteczny Sekcji Wokalnej MGOKiS Dobczyce

2023-01-14

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach oraz Urząd Gminy i Miasta Dobczyce serdecznie zapraszają na wyjątkowy koncert świąteczny, który odbędzie się 14.01.2023 r. o godz. 17:00, w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach.

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w dniu koncertu, od godziny 16:30. Dzieci do lat 10 wstęp wolny.

W trakcie wieczoru będzie można usłyszeć najpiękniejsze kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne. Na scenie wystąpi Sekcja Wokalna MGOKiS Dobczyce pod kierownictwem Beaty Czajki-Rolińskiej oraz zespół muzyczny w składzie: Piotr Laska (instrumenty klawiszowe), Jan Bryniarski (instrumenty perkusyjne), Daniel Nicieja (git. basowa, kontrabas), Gabriela Jarosz (skrzypce), Agnieszka Pawlisz (altówka), Łukasz Bryniarski (gitara).

Gościnnie wystąpi Zespół Pieśni i Tańca "Małe Pieniny" z Krościenka nad Dunajcem.

Partnerami wydarzenia są:

• Miasto Krościenko nad Dunajcem