IV Rodzinny Rajd Rowerowy o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce

2018-09-23

Już w najbliższą niedzielę wystartuje IV Rodzinny Rajd Rowerowy o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce. Rajd wyjątkowy, gdyż będziemy zbierać fundusze na pomoc w leczeniu mieszkanki Brzączowic - pani Edyty. Prognozy pogody zapowiadają lekkie ochłodzenie w weekend, ale atmosfera rajdu na pewno będzie gorąca. Tym bardziej, że do pokonania będą dwie trasy do wyboru: krótsza - ok.18 km i dłuższa - ok. 24 km.
Poniżej kilka praktycznych informacji dla uczestników:
8:30 - otwarcie biura rajdu na błoniach RCOS
9:40 - odprawa
10:00 - start (błonia RCOS)
10:00-13:00 - maksymalny czas na pokonanie trasy
od godz. 13:00 - ciepły posiłek, rozdanie upominków i pucharów
ok. 14.30 - zakończenie rajdu

Obie trasy są średniej trudności, prowadzić będą przez lekko pagórkowate tereny. Start i meta na błoniach przy RCOS. Po drodze do zaliczenia będą cztery punkty kontrolne: korona zapory, przedszkole w Sierakowie, strażnica OSP Nowa Wieś, Lenartówka (Granica - Sieraków 66). Każdy otrzyma mapkę z trasą podczas rejestracji. Po przejechaniu trasy na każdego czekać będzie ciepły posiłek. Jak co roku, przygotowaliśmy ciekawe upominki, dyplomy i oczywiście puchary: dla najmłodszego i najstarszego uczestnika, dla najliczniejszej rodziny oraz puchar główny, który otrzyma wylosowany uczestnik. Serdecznie zapraszamy!

IV Rodzinny Rajd Rowerowy o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce