I Zlot Barbórkowo-Mikołajkowy Amatorów i Miłośników Motoryzacji

2019-12-08

Stowarzyszenie Klub Motosport Myślenice, TKKF Dobczyce oraz Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce zapraszają na I Zlot Barbórkowo-Mikołajkowy Amatorów i Miłośników Motoryzacji, który odbędzie się w niedzielę, 8 grudnia w godzinach od 10:00 do 15:30. Podobnie jak to było podczas wrześniowego pikniku motoryzacyjnego, o 11:30 rozpocznie się próba sportowa, w której w osobnej kategorii zmierzą się kierowcy pojazdów zabytkowych. Zaraz po niej będzie pokaz jazdy w kontrolowanym poślizgu prezentowany przez Drift Team Kraków. Zawodnicy Mistrzostw Polski zaprezentują też quady sportowe oraz przeprawowe. Nie zabraknie też mikołajkowych prezentów dla dzieci, które wręczać będzie sam Święty Mikołaj. Serdecznie zapraszamy!

I Zlot Barbórkowo-Mikołajkowy