Finał projektu "Chodźmy razem do kina"

2017-09-26

Zapraszamy Was do kina! Ale takiego niezwykłego kina! To będzie tylko jeden wyjątkowy seans! Ale za to jaki! Będzie to "kino wspomnień", czyli prezentacja krótkiej publikacji o kinie "Raba" napisanej piórem historyka Pawła Figlewicza oraz wypełnionej opowieściami kilkunastu osób, którzy do kina "Raba" chodzili, czy też pracowali. Będzie to także "kino kreatywności", bo na wielkim ekranie w auli Regionalnego Centrum Oświatowo -Sportowego im. Burmistrza Marcina Pawlaka w Dobczycach  obejrzycie państwo superprodukcję o Dobczycach przygotowaną przez międzypokoleniową grupę projektową, która pracowała przy boku animatorek, a zarazem głównych inicjatorek projektu Chodźmy razem do kina w osobach Pani Krystyna Zając i Justyny Szawary. Operatorem kamery była niezawodna ekipa z Replay - Kamil Sorocki. Startujemy w bibliotece, bo to właśnie tutaj swój początek miał projekt w ramach ogólnopolskiego konkursu "Seniorzy w akcji" koordynowanego przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę".

plakat - podsumowanie projektu "Chodźmy razem do kina"