Filmowy Dzień Kobiet w Gminie Dobczyce

2023-03-08
Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce Tomasz Suś zaprasza na seans filmowy z okazji Dnia Kobiet. 8 marca 2023 r. o 18:00 w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach wyświetlimy 3. część francuskiego hitu, który podbił serca widzów na całym świecie - film "A oni dalej grzeszą, dobry Boże!".
Dodatkowo, od godz. 17:00, a także po seansie filmowym, Panie będą mogły skorzystać z bezpłatnych konsultacji kosmetycznych.
Serdecznie zapraszamy!
Wydarzenie realizowane przy wsparciu MGOKiS Dobczyce.
----
„A oni dalej grzeszą, dobry Boże!” i za nic mają postanowienie poprawy. Najzabawniejsza francuska rodzina powraca, by znów rozbroić nas humorem w trzeciej części wielkiego hitu „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. Tym razem do przebojowej ekipy z Christianem Clavierem na czele dołączają nowi teściowie, a to oznacza kolejne kłopoty dla bohaterów i jeszcze więcej świetnej zabawy dla widzów!
40 lat minęło jak jeden… grzech? Państwo Verneuil mają co świętować – taki staż małżeński to nie przelewki i, zdaniem ich córek, świetna okazja, by zorganizować huczną imprezę niespodziankę. Żeby było jeszcze weselej, na przyjęcie z różnych zakątków świata przyjeżdżają rodzice Rachida, Davida, Chao i Charles’a. Jeśli państwo Verneuil myśleli, że czterech nietuzinkowych zięciów to już za dużo, to się dopiero zdziwią... Miej ich wszystkich w opiece, dobry Boże!
plakat promocyjny