Festiwal Orkiestr Dętych dla Niepodległej

2018-09-16

Podczas Powiatowego Festiwalu Orkiestr Dętych, który odbędzie się 16 września 2018 r. w Myślenicach wystąpi 13 orkiestr dętych. W związku z obchodzonym w tym roku jubileuszem 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości zagrają one utwory i pieśni patriotyczne. Gminę Dobczyce reprezentować będzie Orkiestra Dęta „Dobczyce” pod kierunkiem kapelmistrza Józefa Manieckiego.

W trakcie realizacji i trwania imprezy pn. Powiatowy Festiwal Orkiestr Dętych „Dla Niepodległej” możemy wykonywać czynności utrwalania obrazu i dźwięku w postaci zdjęć i filmów cyfrowych w celu udokumentowania przebiegu imprezy, do celów archiwalnych lub promocyjnych.  Informujemy również, iż możemy wykorzystać utrwalony obraz i dźwięk do publikacji na stronach internetowych www.myslenicki.pl oraz mediów, pod patronatem których odbywa się tegoroczny koncert. Udział w imprezie rozumiany jest jako zgoda osoby do publikacji jej wizerunku w materiałach promocyjnych organizatora. Równocześnie informujemy, iż zdjęcia mogą być przekazywane do instytucji takich jak: FB, Youtube.
/Starostwo Powiatowe w Myślenicach/.

Festiwal orkiestr dętych dla Niepodległej