Dni Dobczyc 2019

2019-07-12

Przed nami XXIV Dni Dobczyc, które w tym roku odbędą się w dniach 12-14 lipca 2019 r. Zapowiada się wspaniała zabawa i moc atrakcji. Gwiazdami wieczoru będą: w piątek - Gromee, w sobotę - Czadoman, a w niedzielę - Damian Holecki i Mateusz Mijal. Dodatkowo bogaty program artystyczny wypełniają dj’eje i zespoły, którzy gwarantują dobrą zabawę. Na scenie nie zabraknie także dobczyckich artystów – w sobotę przed Oficjalnym Otwarciem Dni Dobczyc wystąpi Sekcja Wokalna MGOKiS, a w niedzielę Orkiestra Dęta „Dobczyce”.

W niedzielnym programie znalazło się również przyznanie wyróżnienia "Honorowy Ambasador Gminy i Miasta Dobczyce" oraz nagrodzenie Przedsiębiorcy Roku 2018.

Na spragnionych dodatkowych atrakcji czeka Wesołe Miasteczko - Luna Park. W niedzielę odbędzie się także II Dobczycki Zlot Pojazdów Zabytkowych „Ameryka na Kołach”. Specjalną atrakcję – Wawel Track przygotował również Wawel Dobczyce, „słodka ciężarówka” zaparkuje w niedzielę 14 lipca na parkingu na ul. Podgórskiej.

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorami XXIV Dni Dobczyc są: Izba Gospodarcza Dorzecza Raby, Gmina i Miasto Dobczyce oraz firma Party Serwis. Impreza odbywa się przy udziale licznych partnerów i sponsorów, a patronat medialny nad imprezą objęli: Przegląd Gospodarczy Dorzecza Raby „Na Plus”, Głos Myślenicki, portal KMY, miesięcznik TAPETA, miesięcznik Express Myślenicki, telewizja internetowa Myślenice iTV Region Południe.

plakat promujący wydarzenie