Charytatywne czytanie pod chmurką w Parku Miejskim

2020-08-23

CHARYTATYWNE CZYTANIE POD CHMURKĄ W PARKU MIEJSKIM
- PARKOmanii ciąg dalszy, a wśród atrakcji występ Karoliny Szczurowskiej z The Voice Kids!

Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach zaprasza 23 sierpnia o 18:00 do parku miejskiego przy ul.Turystycznej w Dobczycach na CHARYTATYWNE CZYTANIE POD CHMURKĄ.

Będzie to premiera nowych opowiadań autorstwa Jadwigi Daniek - Salawy, a całkowity dochód z rozprowadzania książeczek wesprze leczenie chorej Karinki Flazik.

Czytający : Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce Tomasz Suś, Małgorzata Molendys oraz sama pisarka.

Nie zabraknie małych zabaw i wizyty Misia Tulisia. Podczas spotkania zaśpiewa również Karolina "Karo" Szczurowska - Finalistka The Voice Kids.

W ramach sierpniowej PARKOMANII w tym samym dniu od godz.15:00 Gmina i Miasto Dobczyce zapewnia dzieciom moc atrakcji podczas spotkania z animatorami. Wydarzenia będą miały miejsce w okolicach placu zabaw przy budynku świetlicy.

ZAPRASZAMY!

Charytatywne czytanie pod chmurką w Parku Miejskim