Być Kobietą, Być Kobietą... - zapraszamy na II edycję

2014-03-09

Zbliża się Dzień Kobiet, z tej okazji Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych "ISPINA" oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zapraszają wszystkie kobiety do Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach na imprezę dedykowaną właśnie im. Zaczynamy 9 marca 2014, o godzinie 16:00
We współpracy z Zespołem Tanecznym "Intox", Femi Sferą, Zespołem Szkół im. Józefa Tischnera w Dobczycach oraz lokalnymi firmami i sklepami odzieżowymi, kosmetycznymi oraz  salonami kosmetycznymi, salonami urody, spa&wellness przygotowaliśmy dla wszystkich Pań mnóstwo atrakcji.
Na wybiegu zaprezentowanych zostanie aż 5 fantastycznych pokazów mody. Stylizacje postaci z bajek pokażą uczennice Zespołu Szkół im. Józefa Tischnera w Dobczycach. W trakcie imprezy będzie można skorzystać z oferty mini-sesji fotograficznych dla dzieci z bajkowymi bohaterami (w przystępnych cenach). Trzy znakomite kolekcje odzieży, zaprojektowane przez Firmę "Rogers", zaprezentują tancerki z Zespołu "INTOX". Dziewczęta wcielą się w role modelek także podczas piątego pokazu ubiorów oferowanych kobietom przez firmę "Wega". Modelki będzie można zobaczyć również w innej odsłonie – podczas pokazu układów tanecznych.
"Femi Sfera" oraz "Spa & Wellness" Jałowcowa Góra zaprezentują na swoich stoiskach zabiegi i nowinki kosmetyczne.
Wśród atrakcji przygotowanych przez  Femi Sferę znajdą się rożne rodzaje masażu, w tym masaż dłoni i twarzy, wykonywane przez profesjonalnych masażystów. Zaproszona dietetyczka udzielać będzie porad żywieniowych, a pracownicy Femi Sfery – porad kosmetycznych. Panie, które odwiedzą stoisko firmy mogą liczyć na prezentację najnowszych trendów we fryzjerstwie – wiosenne warkocze, warkoczyki i upięcia oraz w zdobieniu paznokci – manicure japoński. Miłośniczki ruchu firma zaprosi do udziału w "Bitwie o zumbę".
Jałowcowa Góra Spa & Wellnes" zaproponuje Paniom konsultacje z fizjoterapeutą i kosmetologiem. Wśród atrakcji, jakie pojawią się na ich stoisku znajdzie się masaż pleców-klasyczny, leczniczy, bańką JIAN SHEN GUAN; masaż twarzy- liftingujący, limfatyczny, masaż stóp z elementami refleksologii, masaż dłoni oraz NOWOŚĆ - masaż GUA-SHA. Pracownicy Spa&wellness, pokażą także najnowsze trendy w malowaniu oraz zdobieniu paznokci.
Wizażystka, Marta Wojnarowska pomoże uczestniczkom imprezy dobrać odpowiednie do odcieniu skóry kosmetyki kolorowe oraz wykona pokazowe makijaże.
Na stoiskach Firmy "Avon" pojawi się najnowsza ofertą kosmetyków i perfum dla kobiet.  Na stoiskach firmy "Betterware" - oferta kosmetyków mineralnych, suplementów diety oraz produktów dla domu, na stoisku firmy Akuna pojawią się suplementy diety i biokosmetyki, na stoisku "Studia Grafiki" - zabawne gadżety, kubki i koszulki.
Aż trzy stoiska poświęcone będą ręcznie robionej biżuterii, sutaszowi, ozdobom do włosów. Swoje prace zaprezentują lokalne artystki specjalizujące się w wytwarzaniu biżuterii i ozdób hand made. Wszystkie oferowane kosmetyki i produkty będzie można nabyć po przystępnych cenach. Nie lada gratką dla Pań sympatyzujących w gotowaniu będzie prezentacja thermomixa – wielofunkcyjnego robota kuchennego. Muzyczną niespodziankę przygotował Zespół "Lips" oraz uczniowie Zespołu Szkół im. Józefa Tischnera w Dobczycach. O to, aby wspomnienia nie były zbyt ulotne dbać będą panie fotografki: Monika Foltarz i Joanna Tałach oraz Myślenice iTV Powiatowa Telewizja. Pyszną kawę zaserwuje Rucola Caffee. W trakcie trwania imprezy, wśród uczestniczek biorących w niej udział rozlosowane zostaną nagrody, upominki, gratisy, bony, karty rabatowe,  kosmetyki, gadżety, etc. ufundowane przez partnerujące nam firmy.  W imieniu organizatorów i partnerów przedsięwzięcia serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety!!