"Być Kobietą, być Kobietą..." - Impreza dla kobiet

2013-03-03

Zbliża się Dzień Kobiet, z tej okazji Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych "ISPINA" oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zapraszają wszystkie kobiety do Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach na imprezę dedykowaną właśnie im. Zaczynamy 3 marca 2013, o godzinie 16:00

We współpracy z Zespołem Szkół im. Józefa Tischnera w Dobczycach, Zespołem Tanecznym "Intox" oraz lokalnymi firmami i sklepami odzieżowymi, obuwniczymi, kosmetycznymi oraz  salonami kosmetycznymi, salonami urody, spa&wellness przygotowaliśmy dla wszystkich Pań  mnóstwo atrakcji.

W klimat Dnia Kobiet wprowadzą Was, Drogie Panie, uczniowie Zespołu Szkół w Dobczycach oraz Maria Niewitała,  którzy specjalnie na tę okazję przygotowali teksty i piosenki o kobietach i dla kobiet.

Na wybiegu zaprezentowane zostaną aż 3 fantastyczne pokazy mody. Spacerkiem przez wieki przemian w modzie oprowadzą gości uczennice ZS Dobczyce. Dopełnieniem pokazu będą wykonane przez artystów z ISPINY plansze, obrazujące ewolucję mody na przestrzeni epok. Ubiory zaprojektowane przez Firmę "Rogers" tanecznym krokiem zaprezentują tancerki z Zespołu "INTOX". Dziewczęta wystąpią jako modelki także w trzecim pokazie mody, podczas którego pokażą ubiory oferowane kobietom przez firmę "Wega". O buty i akcesoria dla modelek zadba firma "Albero".

Tanecznym akcentem imprezy będą pokazy układów tanecznych Zespołu "Intox" oraz pokazy treningu wibracyjnego i zajęć latino  – "Wytańcz kalorie" zaprezentowane przez "Femi Sferę".

"Co powinna jeść kobieta?" - czyli o zdrowej, bogatej w minerały i witaminy diecie dla kobiet opowie dietetyk. Prelekcja wsparta będzie krótką prezentacją multimedialną.

Salon Urody: "Miracle", "Femi Sfera" oraz "Spa&Wellness" Jałowcowa Góra zaprezentują na swoich stoiskach zabiegi i nowinki kosmetyczne, takie jak m.in. peelingi chemiczne, zabiegi tlenowe na twarz, żelazko przeciwstarzeniowe Abacosun, zabiegi przeciwzmarszczkowe pod oczy, najnowsze trendy w makijażu (makijaż ślubny, wieczorowy, etc.), manicure japoński, rzęsy blink & go, żel-kolor paznokcie,  zabiegi parafinowe na dłonie, masaż dłoni i twarzy, masaż szyi i karku,    wiosenne trendy we fryzjerstwie i wiele innych. Przy stoiskach będzie można zaczerpnąć porad specjalistów, zobaczyć pokazowe zabiegi, określić swoje BMI, przeprowadzić analizę i diagnostykę skóry, dobrać odpowiednie kosmetyki.

Na stoiskach Firmy "Avon" i "FM" pojawi się najnowsza ofertą kosmetyków i perfum dla kobiet, na stoiskach firmy "Betterware" -  oferta kosmetyków mineralnych, suplementów diety oraz produktów dla domu, na stoisku "Studia Grafiki" - zabawne gadżety i koszulki. Wszystkie oferowane kosmetyki i produkty będzie można nabyć po okazyjnych cenach.

Na stoisku "Drogerii Trebuh" - oprócz oferty kosmetyków i akcesoriów dla kobiet, pojawi się wizażystka, która udzielać będzie porad z zakresu makijażu. Na stoiskach Firmy "Avon" i "FM" pojawi się najnowsza ofertą kosmetyków i perfum dla kobiet.  Na stoiskach firmy "Betterware" -  znajdziecie ofertę kosmetyków mineralnych, suplementów diety oraz produktów dla domu, na stoisku "Studia Grafiki" - zabawne gadżety i koszulki. Wszystkie oferowane kosmetyki i produkty będzie można nabyć po okazyjnych cenach.

O "coś słodkiego" dla uczestniczek imprezy zadba Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Dobczycach, natomiasto o to, aby wspomnienia nie były zbyt ulotne -  Firma "LM.FOTO.pl", która uwieczni imprezę na fotografiach.

W trakcie trwania imprezy, wśród uczestniczek biorących w niej udział rozlosowane zostaną nagrody, upominki, gratisy, bony, karty rabatowe,  kosmetyki, gadżety, etc. ufundowane przez partnerujące nam firmy. Wśród nich między innymi bony na zakup odzieży w sklepie firmowym "ROGERS" i darmowe zabiegi w salonach urody.

W imieniu organizatorów i partnerów przedsięwzięcia serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety.