Zaproszenie na "Rowerowe Szaleństwo"

2023-09-23

Hajduk Trial Team zaprasza na kolejną już edycje emocjonujących zawodów sportowych "Rowerowe Szaleństwo 2" ,które dostarczą uczestnikom niezapomnianych wrażeń. Impreza gromadzi kolarzy amatorów w każdym wieku, chcących poczuć dreszczyk rywalizacji. "Rowerowe Szaleństwo 2" ,to zabawa, rywalizacja i ciekawie spędzony czas na świeżym powietrzu dla całych rodzin. Impreza odbędzie się  23 i 24 września na terenie Parku Miejskiego w Dobczycach.

W programie imprezy znajdą się konkurencje dla zawodników w różnych kategoriach wiekowych, a także pokazy motocyklowe, rowerowe i wiele innych atrakcji.

- Osoby towarzyszące którzy zdecydowali się dołączyć do wydarzenia:

  • Kamil Kobędzowski – czołowej klasy rowerzysta MTB STUNT (jazda akrobatyczna na rowerze), prekursor tej dyscypliny, dwukrotny finalista programu „Mam Talent” oraz (nieoficjalny) rekordzista Guinnesa w jeździe tyłem na jednym kole.
  • Rafał Kowalski – przedstawiciel głównego sponsora imprezy - firmy LES-GAZ. 11-letni Rafał, od 4 lat z sukcesami trenuje trial motocyklowy. Mistrz Słowacji Trial w swojej kategorii, startował w Mistrzostwach Polski, Słowacji, Czech i Węgier.
  • Józef Panuś – człowiek wielu talentów, dla którego sport i adrenalina to całe życie. Kiedyś fenomenalny piłkarz ekstraklasy, dziś gwiazda i weteran programu "Ninja Warrior Polska", w którym meldował się czterokrotnie.
  • Paweł Ryncarz oraz Miłosz Żyznowski to aktualnie wizytówka polskiego trialu, poziom umiejętności zawodników to prawdziwe zjawisko, czego dowodem są fantastyczne wyniki sportowe:
  • Paweł- Mistrz Polski w klasyfikacji generalnej Trial 2022, kilkukrotny medalista Mistrzostw Świata Trial3 w 2023
  • Miłosz- zwycięzca 7 z 8 rund Mistrzostw Polski 2023, zawodnik kadry narodowej Mistrzostw Świata Trial2 2023 plasujący się w ostatniej rundzie na 13 miejscu, Mistrz Europy Juniorów FIM Trial 2022

 Trial jest jedną z najbardziej widowiskowych dyscyplin sportowych na świecie, to prawdziwa esencja sportów ekstremalnych. Będziecie mogli doświadczyć tych emocji na żywo już 23 i 24 września

  • Podczas całego wydarzenia będą odbywały się loty pokazowe "Flying Dragons"- grupa pokazowa z Krakowa, która dzięki mrożącym krew w żyłach występom zyskała popularność na skalę międzynarodową. Latali między innymi w Arabii Saudyjskiej, Szwecji, Słowacji czy Portugalii. 

 

 

 

kolorowy plakat z grafiką dzieci i rowerów