Zaproszenie na rodzinną grę fabularną "Rozdarte Królestwo"

2023-08-20

W dniach 6 i 20 sierpnia 2023 roku w godzinach 13;00 i 18:00 na Zamku w Dobczycach drużyna Awanturników Furii oraz Zamek i Skansen Dobczyce zapraszają serdecznie na aktywne zwiedzanie połączone z grą scenariuszową utrzymaną w klimatach historycznej fantastyki.

Lokalnym królestwem od lat targają zawieruchy i nieład. Mieszkańcy, frakcje i gildie są ze sobą skłócone rozmaitymi waśniami. Nadeszła pora by przywrócić królestwu jego dawną sławę. Lecz czy śmiałkowie sprostają powierzonemu im zadaniu? Czy uda im się zażegnać wszystkie spory i zjednoczyć wszystkie stronnictwa?

Celem uczestników gry będzie spotkanie z wszystkimi przebranymi postaciami reprezentującymi lokalne grupy. Tam będą musieli podołać szeregowi różnego rodzaju zadań zlecanych przez postacie oraz zebrać rekwizyty potwierdzające ich wykonanie. W trakcie zadań będzie trzeba wykazać się sprytem oraz pomysłowością. Następnie uczestnicy będą mogli zgłosić się do finałowej postaci i odebrać pamiątkowe potwierdzenie udziału.

W grze może wziąć udział każdy odwiedzający, gra przeznaczona jest zarówno dla rodzin z dziećmi jak i dla osób dorosłych bez limitu wiekowego.

Czas trwania gry: około 1 godzina

 

zielony plakat z 4 postaciami królewskimi