Zaproszenie na III Świąteczne Spotkanie Mieszkańców Powiatu Myślenickiego

2023-12-17

W dniach 17 i 18 grudnia Starosta Myślenicki Józef Tomal, zaprasza mieszkańców na III Świąteczne Spotkanie. W dniu 17 grudnia 2023 roku, w godz. 14:00 – 17:00, zaprasza wszystkich do Hali Sportowej przy Zespole Szkół im. A. Średniawskiego w Myślenicach (ul. 3 Maja 97b) na wyjątkowe wydarzenie „Świąteczne Smaki Powiatu Myślenickiego” ,czyli Konkurs Potraw Regionalnych, w których wezmą udział przedstawiciele Kół Gospodyń Wiejskich z naszego powiatu. Dzień później, 18 grudnia 2023 roku, przy budynku Starostwa Powiatowego w Myślenicach (ul. Drogowców 2A) w godz. 16:30 – 18:30 odbędzie się odbiór darmowych, świątecznych prezentów. Mikołaj przygotował dla mieszkańców ponad 300 upominków, w tym: choinki, gwiazdy betlejemskie oraz inne niespodzianki.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć degustacja świątecznych potraw regionalnych, liczne atrakcje, oraz wystawa firm i podmiotów związanych z produkcją przetwórstwa.

Organizatorami wydarzenia są: Starostwo Powiatowe w Myślenicach oraz Zespół Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myśleniach

granatowy plakat z czerwonym samochodem z choinką na dachu