Teatrzyk dla dzieci: Cudowna Lampa Alladyna - 7 lutego godz. 16, RCOS

2014-02-07

Teatrzyk dla dzieci: Cudowna Lampa Alladyna
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach zaprasza wszystkie dzieci na teatrzyk edukacyjny w wykonaniu Studia Małych Form Teatralnych i Reżyserskich "Art -Re", który odbędzie się 07.02.2014 roku, o godz. 16:00 w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach. Czas trwania ok. 40 minut. Wstęp - 5 zł.

"Cudowna Lampa Alladyna" – to adaptacja jednej z najsłynniejszych opowieści Szeherezady. Spektakl w całości mówiony wierszem, przeplatany orientalną muzyką. Barwne kostiumy oraz elementy scenografii w pełni oddają baśniową atmosferę spektaklu.

Perypetie tytułowego bohatera, któremu udaje się wyjść cało z opresji dzięki sprytowi i chęci niesienia pomocy innym przedstawione są w sposób humorystyczny. Przesłaniem baśni jest zwrócenie uwagi na znaczenie uczciwości, szacunku i odpowiedzialności.