Spotkanie przy wodzie w dobczyckim grodzie

2019-05-25

Ognisko TKKF Dobczyce gorąco zaprasza razem z Motosport Myślenice i Gminą i Miastem Dobczyce 25 maja 2019 r. od godziny 11.00 na ul. Podgórską przy scenie na Spotkanie przy wodzie w dobczyckim grodzie.

Podobnie jak w ubiegłym roku zabytkowe pojazdy będą towarzyszyć mega "WYPAŚNEJ" imprezie VII Wypas w Dobczycach. W tym roku będzie bardziej mobilnie bo na miejscu pojawią się rowerzyści a konkursowe kozy będą "odjazdowe". Wspólnie z "WYPAŚNYMI" kozami i rowerzystami zabytkowe pojazdy wyruszą w uroczystej paradzie z ul. Podgórskiej na błonia przy RCOS Regionalne Centrum Oświatowo - Sportowe w Dobczycach.

Na miejscu działacze TKKF Dobczyce przeprowadzą konkurs na najpiękniejszy zabytkowy pojazd, będą również przejażdżki zabytkowymi pojazdami dla dzieci i opiekunów zwycięskiej "WYPAŚNEJ KOZY".

Organizatorzy zachęcają do dołączenia swoimi perełkami do "WYPAŚNEJ" imprezy - VII Wypas w Dobczycach

Zapisy pod nr tel. 500 747 118.

plakat promujący wydarzenie