Rowerowe Szaleństwo w Dobczycach

2020-09-20

W niedzielę 20 września w parku miejskim w Dobczycach impreza dla całych rodzin.Park zamieni się w arenę rowerowych zmagań i nie tylko. „Rowerowe szaleństwo w Dobczycach” to impreza rowerowa, w której wziąć udział może każdy! W ramach wydarzenia rozegrane zostaną: rowerowy konkurs sprawnościowy oraz konkurs jazdy rowerem specjalnym (szczegóły w regulaminie na: https://www.dobczyce.pl/rowerowe-szalenstwo-w-dobczycach.ht…).

Dodatkowo tego dnia przewidziana jest moc innych atrakcji takich jak m.in. pokaz trialu rowerowego połączony z pokazem gimnastycznym, pokaz Flaying Dragons Team, prezentacja motocykli rajdowych, konkurencje rekreacyjno-sportowe przygotowane przez TKKF Dobczyce, możliwość spróbowania sił w Speed-Ballu ze Speed-Ball Sportownia, dmuchańce (odpłatnie), a także koncert Zespołu Big Band Dobczyce zorganizowany przez MGOKiS Dobczyce.

Ramowy harmonogram:

  • 12:00 – 15:00 – zapisy do zawodów
  • 13:30 – start rowerowego konkursu sprawnościowego (wręczenie nagród 30 min po ukończeniu konkursu, nie później niż 18:00)
  • 14:30 – konkurs jazdy rowerem specjalnym (zapisy od godz. 14:00 do zakończenia zawodów / wręczenie nagród 30 min po ukończeniu konkursu, nie później niż 18:00)
  • 15:00 – koncert Zespołu Big Band

Równolegle skorzystać będzie można z pozostałych atrakcji, także tego dnia na pewno nie będziecie się nudzić!

Udział w zawodach jest bezpłatny.

Zapraszamy!

Organizatorami wydarzenia są Krakowski Klub Cyklistów i Motocyklistów "Smok", Hajduk Trial Team oraz Gmina Dobczyce przy współpracy z licznymi partnerami.

plakat