Recital Iluzjonistyczny mistrza Łukasza Podymskiego

2014-02-12

Recital Iluzjonistyczny mistrza Łukasza Podymskiego
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach zaprasza wszystkie dzieci na Recital Iluzjonistyczny Mistrza Łukasza Podymskiego, który odbędzie się 12.02.2014 roku, o godz. 10:00 w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach. Czas trwania ok. 40 minut. Wstęp wolny.

Łukasz Podymski - Młody zdolny iluzjonista, dwukrotny laureat Mistrzostw Polski w sztukach magicznych. Członek Krajowego Klubu Iluzjonistów zrzeszającego największych iluzjonistów w kraju Łukasz Podymski prezentuje efekty, które bawią i zadziwiają dorosłych i dzieci. Jego występy pełne są humoru, dobrej zabawy i profesjonalnych efektów iluzjonistycznych. Łukasz występuje na terenie całego kraju dając dziesiątki występów w każdym miesiącu .Wspólny udział dzieci i dorosłych w sztukach iluzjonistycznych daje gwarancje dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń.