Powiatowy Przegląd Pieśni Maryjnych i Religijnych, Dobczyce 2014

2014-05-28

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza dzieci i młodzież powiatu myślenickiego, ze szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich oraz młodzież działającą przy parafiach i domach kultury, do wzięcia udziału w Powiatowym Przeglądzie Pieśni Maryjnych i Religijnych.

W Przeglądzie mogą wziąć udział soliści (z towarzyszeniem instrumentów lub z podkładem muzycznym) oraz zespoły (dziecięce i młodzieżowe ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich, schole działające przy parafiach oraz grupy niezrzeszone z wyjątkiem chórów) z powiatu myślenickiego. W ramach prezentacji konkursowych wszyscy uczestnicy prezentują 2 pieśni: jedną o tematyce Maryjnej, drugą dowolną, o tematyce religijnej (czas prezentacji konkursowej nie może przekroczyć 10 minut).
Przegląd odbędzie się 28 maja, o godz. 9:00 w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach. Zgłoszenia do Przeglądu należy przesyłać wyłącznie na obowiązujących kartach zgłoszeń do 23maja na adres:

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Szkolna 43, 32-410 Dobczyce
lub drogą elektroniczną: kmaj@mgokis.dobczyce.pl

Zachęcamy do udziału w Przeglądzie!

MGOKiS

Karta zgłoszenia 2014