Plenerowy koncert Grażyny Łobaszewskiej

2020-07-24
Grażyna Łobaszewska z zespołem Ajagore zaprezentuje swoje największe przeboje oraz kilka muzycznych niespodzianek podczas plenerowego koncertu w dobczyckim parku miejskim przy ul. Turystycznej 1. Z całą pewnością będzie to jedno z tych wyjątkowych muzycznych wydarzeń w historii Dobczyc.
 
Koncert odbędzie się 24 lipca o 20:00, ale chętni mogą również wziąć udział w dwudniowych warsztatach wokalnych z artystką.
 
Bilety w cenach:
50 zł - koncert
150 zł - warsztaty
 
można zarezerwować pod nr tel. 560-540-347 lub mailowo pod adresem piramidadzialan@gmail.com.
 
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.
 
Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Piramida Działań, partnerami: Gmina i Miasto Dobczyce, MGOKiS Dobczyce oraz Orlen.
 
Uwaga: w razie przewidywanej deszczowej pogody, koncert odbędzie się w auli Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego im. Burmistrza Marcina Pawlaka, przy ulicy Szkolnej 43.
 
 
--------------------
 
Grażyna Łobaszewska to jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek, kompozytorka i autorka wielu śpiewanych przez siebie utworów. Obecna na scenie od ponad 40 lat! Znana z przebojów "Brzydcy" lub "Czas nas uczy pogody". Wspaniała wokalistka, ale i pedagog, była wykładowcą m.in. w Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie, Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, prowadziła warsztaty wokalne przy Ministerstwie Kultury i Sztuki. Praca dydaktyczna zajmuje istotne miejsce w życiu wokalistki, której pogoda ducha i wielkie poczucie humoru uwielbiają studenci i warsztatowicze.
 
Podczas zajęć warsztatowych uczestnicy zostaną podzieleni na grupy pod względem posiadanych umiejętności.
 
Kolejność poruszanych zagadnień:
 
- techniki rozśpiewywania się
 
- techniki oddychania
 
- frazowanie
 
- interpretacja tekstu
 
- indywidualny dobór piosenki dla każdego uczestnika (pod kątem tonacji, rozumienia tekstu etc.)
 
Celem warsztatów jest poprawne zaśpiewanie przez każdego uczestnika podczas uroczystego koncertu finałowego poprzedzającego występ Gwiazdy!
 

Projekt dofinansowano ze środków Fundacji Orlen oraz Urzędu Gminy i Miasta Dobczyce.

Plenerowy koncert Grażyny Łobaszewskiej