Inauguracja Ogólnopolskiej Karty Seniora

2022-09-23

Gmina Dobczyce w programie OGÓLNOPOLSKA KARTA SERNIORA

Miło nam poinformować, że Gmina Dobczyce przystąpiła do programu Ogólnopolska Karta Seniora. Dzięki wsparciu samorządu seniorzy z gminy Dobczyce, którzy ukończyli 60 lat będą mogli bezpłatnie wyrobić Ogólnopolską Kartę Seniora.

Czym jest Ogólnopolska Karta Seniora?

Karta ta upoważnia do zniżek w wielu punktach w całej Polsce, w tym m in. sanatoriach, uzdrowiskach, przychodniach, gabinetach rehabilitacji, instytucjach zdrowia i kultury.

Lista wszystkich 3000 punktów honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora znajduje się na stronie internetowej www.glosseniora.pl. Niemal każdego dnia dołączają do programu nowe firmy, które deklarują współpracę i tym samym wprowadzają rabaty dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora (OKS).

INAUGURACJA OGÓLNOPOLSKIEJ KARTY SENIORA W DOBCZYCACH

Serdecznie zapraszamy Seniorów z terenu gminy Dobczyce oraz wszystkich zainteresowanych na inaugurację Ogólnopolskiej Karty Seniora w gminie Dobczyce, która odbędzie się 23 września 2022 r. o godz. 13:00 w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach.

Spotkanie to będzie okazją do zapoznania się z Programem i oferowanymi przez niego korzyściami. Podczas wydarzenia Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobczycach prowadził będzie specjalne stoisko, na którym pobrać będzie można odpowiedni formularz i dołączyć do Programu.

Program Ogólnopolska Karta Seniora jest programem autorskim Stowarzyszenia MANKO, które od 24 lat podejmuje wiele inicjatyw, mających na celu poprawę jakości życia, zdrowia i bezpieczeństwa seniorów. W gminie Dobczyce Ogólnopolska Karta Seniora wprowadzona zostanie dzięki inicjatywie Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce oraz Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobczycach.

Inauguracja Ogólnopolskiej Karty Seniora - plakt