Bajkowe lato z MGOKiS

2018-07-12

Wakacje w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu planowane są w bajecznym stylu. Zapraszamy do wzięcia udziału w seansach bajkowych, które będą się odbywały w każdy czwartek o godzinie 10:00 aż do połowy sierpnia. Bilety w cenie 5 zł można kupić przed filmem od godziny 9:30.

 

” Królowa Śniegu 3: Ogień i lód!”
Bohaterowie przebojowej serii filmów animowanych opartych na najpiękniejszej baśni HANSA CHRISTIANA ANDERSENA powracają po raz trzeci! Kai, Gerda, waleczna łasiczka i gadatliwy troll Orm ruszają na kolejne spotkanie z przygodą. Jak zapowiadają twórcy, historia nabierze zupełnie nowego wymiaru. Do grona scenarzystów dołączył Robert Lence, współtwórca nominowanego do Oscara i Złotych Globów „DAWNO TEMU W TRAWIE” studia Pixar, „ROGATEGO RANCZA” oraz nagrodzonej dwoma Oscarami „PIęKNEJ I BESTII” Disneya.
Chociaż Królowa śniegu i samozwańczy Król śniegu zostali pokonani, Kai i Gerda nie mają powodów do radości. Dziewczynka pragnie odnaleźć ukochanych rodziców, porwanych przez Północny Wiatr. Wspólnie z przyjaciółmi wyrusza na kraniec świata, w pełną niebezpieczeństw wyprawę ratunkową. W trakcie wędrówki bohaterowie natrafiają na artefakt, pochodzący z prastarego królestwa trolli. To legendarny Kamień Ognia i Lodu. Czy jego potężna moc okaże się pomocna w poszukiwaniach rodziców dziewczynki? A może tylko je utrudni i sprowadzi na Orma, Gerdę i resztę kompanii nowe kłopoty…

 

 

Królowa śniegu i lód