Dojazd do Dobczyc i komunikacja z okolicznymi miejscowościami

DOBCZYCE-WIELICZKA-KRAKÓW

DAR BUS

Firma Dar Bus oferuje połączenie zarówno z Krakowem, jak i z Kornatką. Busy przejeżdżają przez Gorzków i Wieliczkę, a następnie trasą przez Aleje lub Starowiślną, kończąc na parkingu przy ul. Worcela (przy Galerii Krakowskiej).Od niedawna kursują też busy na trasie: Dobczyce-Brzączowice-Zakliczyn-Kraków.

Szczegółowy i aktualny rozkład znaleźć można na stronie przewoźnika:

http://www.darbus.pl/

MICHALUS BUS (M BUS):

M Busy kursują do Krakowawyłącznie trasą przez Aleje. Po drodze przecinają wsie: Dziekanowice, Jankówka, czy Raciborsko oraz miasto Wieliczkę. Kończą swój kurs przy Galerii Krakowskiej na parkingu przy ul. Ogrodowej 4. Ponadto firma ta umożliwia połączenie z Dobczyc do Jurkowa (przez Raciechowice, Pogorzany, Szczyrzyc, Skrzydlną).

Szczegóły i rozkład jazdy na stronie przewoźnika:

http://www.michalus.pl/

 

TRAVEL BUS:

Pierwsza linia firmy Travel kursuje na trasie Zręczyce-Kraków przez Dobczyce, Dziekanowice i Wieliczkę. Druga z kolei kursuje na trasie Dobczyce-Kraków przez Winiary i Gdów. Dla obu linii przystanek końcowy znajduje się na ul. Ogrodowa 3 ( przy Galerii Krakowskiej), oba kursy prowadzą przez Aleje.

Rozkład znaleźć można na stronie firmy:

http://www.travelbus.pl/

 

FB

Busy firmy FB kursują na trasie Dobczyce-Kraków, głównie przez Starowiślną (sporadyczne kursy przez Aleje). Trasa przebiega przez Dziekanowice, Jankówkę, Pawlikowice oraz Wielkiczkę. Dodatkowo funkcjonują też kursy z/do Wiśniowej.
Rozkład jazdy dostępny na stronie:
http://firmafb.pl.tl/Strona-startowa.htm

DOBCZYCE-GDÓW

LENART BUS

Busy firmy Lenart Bus realizują połączenia na trasie Dobczyce  - Stadniki - Gdów.

odjazd z Dobczyc:

6:25, 7:30, 8:50, 9:50, 11:45, 13:00, 14:30, 15:40, 16:35, 17:35

odjazd z Gdowa:

7:00, 8:10, 9:25, 11:15, 12:15, 13:40, 15:10, 16:10, 17:10

https://www.facebook.com/Rozklad-Jazdy-Dobczyce-Stadniki-Gdow-650925515114097/

 

DOBCZYCE – MYŚLENICE

MINI BUS:

Firma Mini Bus oferuje przejazdy na wielu trasach, do których należą: Gdów-Dobczyce-Myślenice; Dobczyce-Myślenice; Dobczyce-Raciechowice przez Skrzynkę, Stadniki, Kędzierzynkę, Kwapinkę, Mierzeń.Busy kursujące do Myślenic zatrzymują się i odjeżdżają spod Dekady.

Szczegółowe informacje na stronie:

http://www.minibus.and.pl/index.php

 

POZNAŃSKI BUS:

Busy firmy Poznański umożliwiają komunikację pomiędzy Dobczycami, a takimi miejscowościami jak: Raciechowice, Łapanów, Góra Św. Jana, Szczyrzyc, Skrzydlna, a także Myślenice przez Kornatkę, Brzezową, Łęki i Osieczany.