Zaproszenie na spotkanie ze Świętym Mikołajem w Dobczycach

2023-12-10

Miejski Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach zaprasza 10 grudnia 2023 roku, po raz kolejny na Świętego Mikołaja, który odwiedzi dobczycki Rynek. Sędziwy Święty zawita do Dobczyc ok. godziny 12:15 (zaraz po mszy św.).

Tradycją stały się już słodkie spotkania dzieci ze Świętym Mikołajem, organizowane przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach w centrum miasta.

Impreza mikołajkowa nie byłaby możliwa bez pomocy naszych Przyjaciół i Sponsorów.

W tym roku akcję wsparli: Bank Spółdzielczy w Dobczycach, Supermarket „JAN”, Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Dobczycach, Firma „Larkis”, Firma MS Klima, Firma Wawel S.A.

O transport Świętego Mikołaja zadba OSP Gruszów. Pomocnikami Świętego Mikołaja będą uczniowie klas ratowniczych Zespołu Szkół im. J. Tischnera w Dobczycach oraz Malta Służba Medyczna Oddział Myślenice.

święty mikołaj w czerwonym ubraniu