Zaproszenie na spotkanie z Przemkiem Kossakowskim

2023-12-10

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza w ramach projektu na spotkanie pt: "Męskie czytanie IDOL - TRENER - PRZEWODNIK" 10 grudnia w niedzielę o godz. 17:00  w Dobczycach. Znany dziennikarz, podróżnik, autor książek „Na granicy zmysłów” i „Drobna nieuważność i inne historie", a takżeautor cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł”, „Inicjacja”, „Wtajemniczenie”, „Down The Road” - Przemysław Kossakowski. Bohater spotkania wspiera w wyjątkowy sposób osoby z niepełnosprawnością.

Spotkanie odbędzie się w auli Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu i obowiązują na nie bezpłatne wejściówki - do odbioru w bibliotece oraz w biurze Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

grafika mężczyzny na niebieskim tle