Zaproszenie na spotkanie pt; „Testament: mit czy rzeczywistość?”

2023-11-22

Zapraszamy na spotkanie pt: "Testament, mit czy rzeczywistość?" W środę 22 listopada 2023 r. w sali konferencyjnej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach odbędzie się szkolenie połączone z warsztatami pt. ”Testament: mit czy rzeczywistość?”. Spotkanie poprowadzą eksperci programu edukacyjnego „Ludzie z Charakterem - o Ludziach dla Ludzi” Anna Czech - finansowy doradca sukcesyjny oraz prawnik dr Jakub Głowacz.

Dlaczego warto dołączyć?

  •  Obalanie mitów: Czy słyszeliście, że testament jest tylko potrzebny „bogatym”? Na spotkaniu rozwiejemy wszelkie wątpliwości i wyjaśnimy, dlaczego każdy powinien go posiadać.
  •  Praktyczne wskazówki: eksperci przedstawią praktyczne wskazówki dotyczące sporządzania testamentu, opowiadając o najważniejszych aspektach i kwestiach prawnych.
  •  Działanie w zgodzie z przepisami: dowiecie się, jak uniknąć potencjalnych problemów i sporów rodzinnych, korzystając z możliwości, jakie daje prawo.
  •  Szansa na zadawanie pytań: po prelekcji będziecie mieli okazję zadać ekspertom pytania i uzyskać indywidualne porady.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniu. Wstęp wolny.

plakat w kolorze granatowym z białymi napisami, na dole plakatu widnieją dwie fotografie - kobiety i mężczyzny