Zaproszenie na obchody jubileuszu 30-lecia partnerstwa miast Versmold-Dobczyce

2024-05-10

Serdecznie zapraszamy na obchody jubileuszu 30-lecia partnerstwa miast Versmold-Dobczyce, które odbędą się 10 maja 2024 r.

W programie m.in.:

o godz. 10:00 w Parku Miejskim w Dobczycach przy ul. Turystycznej - symboliczne posadzenie drzewek

o godz. 17:00 w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach odbędą się oficjalne uroczystości, którym towarzyszyć będzie podpisanie aktu woli kontynuowania i umacniania współpracy partnerskiej, filmowe wspomnienie z okazji 30. urodzin partnerstwa miast, koncert Big Bandu Dobczyce z gościnnym udziałem Marcina Jajkiewicza i Weroniki Kozłowskiej, otwarcie wystawy „Versmoldzko-dobczyckie reminiscencje w obiektywie Sławomira Michalskiego z Versmold i Pawła Stożka z Dobczyc”

plakat zawierający informacje o programie obchodów jubileuszu partnerstwa miast u góry napis 30. urodziny partnerstwa miast Versmold - Dobczyce poniżej tort