Zaproszenie na kabaret skeczów męczących

2024-03-16

Mamy świetną wiadomość dla miłośników kabaretu! 16 marca 2024 roku, do Dobczyc, po raz kolejny zawita Kabaret Skeczów Męczących - tym razem z programem jubileuszowym "Jeszcze nigdy nie było tak dobrze".

  •  Spektakl Rozpocznie się o godzinie 17:00, w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach, ul. Szkolna 43, 32-410 Dobczyce).
  • Bilety, w cenie 95 i 110 zł, dostępne online na stronie:

https://kabaretowebilety.pl/kabaret.../kup-bilet/3520

  • O programie:

Jeszcze nigdy nie było tak dobrze - to nowy program Kabaretu Skeczów Męczących, który powstał specjalnie z okazji jubileuszu 20-lecia. Będzie to jedyna okazja zasmakowania kwintesencji wszystkiego, co od dwóch dekad urzeka publiczność, zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Jak twierdzi sam kabaret, „jeszcze nigdy nie było tak dobrze”.

Pytanie, czy to zapowiedź najlepszej formy od lat?

A może wnikliwa analiza sytuacji w kraju?!?

Tego i wiele więcej widzowie dowiedzą się z premierowych skeczów, nigdy wcześniej nieemitowanych w telewizji!

Wkrocz do świata Kabaretu Skeczów Męczących i weź udział w niespełna dwugodzinnej wybornej zabawie obfitującej w bezkompromisowe żarty, celne obserwacje społeczne, brawurowe kreacje kabaretowe i "to coś", co można poczuć wyłącznie w trakcie widowiska na żywo.

Artyści gwarantują fantastyczny kontakt z publicznością, która jest tutaj traktowana jako integralna część energetycznego show.

I każdy, kto choć raz był na występie KSM na żywo, wie, że nigdy nie gryzą się w język.

Wyśmienite premierowe widowisko podane w jubileuszowym sosie to idealna okazja zarówno dla wiernych fanów, jak i dla tych, którzy jeszcze nie znają KSM.

Kabaret zaprasza do wspólnego uczczenia okrągłej rocznicy i przekonania się na własne oczy, dlaczego „jeszcze nigdy nie było tak dobrze”.

 

pomarańczowy plakat z grafiką człowieka "złotego"