Zaproszenie na Dzień Kobiet w Gminie Dobczyce

2024-03-08

Zaproszenie na Dzień Kobiet w Gminie Dobczyce

Drogie Panie, ale i nie tylko - serdecznie zapraszamy na DZIEŃ KOBIET w Dobczycach! Z okazji Waszego święta chcielibyśmy porozmawiać o tym... CZEGO PRAGNĄ KOBIETY, a także spędzić miło czas przy francuskiej komedii romantycznej "KRĘCISZ MNIE".

Serdecznie zapraszamy 8 marca 2024 r. (piątek) do auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach:

17:00 - porozmawiajmy o tym... CZEGO PRAGNĄ KOBIETY - spotkanie poprowadzi Anna Czech - prezes Fundacji Ludzie z Charakterem

18:00 - spędźmy miło czas przy francuskiej komedii "KRĘCISZ MNIE"

Na wszystkie Panie czeka w tym dniu miła i słodka niespodzianka! Będzie to również okazja do skorzystania z bezpłatnych konsultacji kosmetycznych i szansa na wygranie niespodzianki od naszego partnera - niezależnej konsultantki firmy Avon.

"KRĘCISZ MNIE" - owacyjnie przyjęty przez widzów i krytyków (najwyższa nota 5/5 od „La Parisien”) hit prosto z francuskich ekranów. Zabawna, a przy tym wzruszająca, komedia romantyczna, w przekorny sposób nawiązująca do kultowych „Nietykalnych”. Film rozbawi do łez nawet największego ponuraka. „Rolling to You” to debiut reżyserski doskonałego aktora komediowego, Francka Dubosca, znanego polskim widzom z występu w przeboju „Asterix na olimpiadzie”. „Ten film to gwarancja dobrego humoru”.

plakat promujący dzięń kobiet w Dobczycach