Zaproszenie do udziału w IX Gminnym Konkursie Plastycznym "Ozdoba Choinkowa"

2023-12-12

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza do udziału w IX Gminnym Konkursie Plastycznym „Ozdoba Choinkowa”.

• Konkurs adresowany jest do dzieci ze szkół podstawowych, młodzieży, uczestników WTZ i ŚDS oraz osób dorosłych.
  • Prace złożone do konkursu zostaną poddane ocenie jury, a autorzy najlepszych otrzymają nagrody ufundowane przez MGOKiS Dobczyce. Wszystkie ozdoby przystroją choinkę w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach.
  •  Prace konkursowe wraz z przymocowaną metryczką oraz z uzupełnioną kartą zgłoszenia należy dostarczyć do dnia 13 grudnia 2023 r. na adres:
  •  Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach ul. Szkolna 43 /32-410 Dobczyce (pokój 143).
  •  Regulamin Konkursu, karta zgłoszeń oraz metryczka dostępne są na stanie: https://www.mgokis.dobczyce.pl/.../zaproszenie-do.../
  • Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi po 13 grudnia 2023 r. Laureaci konkursu zostaną zaproszeni na uroczyste wręczenie nagród, połączone ze wspólnym ubieraniem choinki.

Z niecierpliwością czekamy na tegoroczne prace konkursowe! Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja konkursu będzie cieszyła się dużym powodzeniem.

ozdoby choinkowe