Mistrzowie Speed-balla w Dobczycach

2017-08-21

NIECODZIENNY POKAZ SPEED – BALLA Z UDZIAŁEM ZAWODNIKÓW Z EGIPTU

W poniedziałek, 21 sierpnia 2017 w Dobczycach będziemy gościć najlepszych na świecie zawodników speed-balla z reprezentacji egipskiej. O 11:45 w Rynku przy strażnicy będzie można obejrzeć pokaz gry w wykonaniu zawodników Heliopolis Sporting, a od 12:30 do 13:30 na hali sportowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach trening z sekcją Speed-ball Dobczyce. Zapraszamy mieszkańców nie tylko do przyglądnięcia się tej dyscyplinie, ale również do spróbowania własnych sił w speed-ballu.

Członkowie klubu Heliopolis Sporting Club w Kairze przyjeżdżają na wizytę studyjną, w ramach której odbędzie się spotkanie z Burmistrzem, pokaz gry w wykonaniu najlepszych zawodników oraz trening z sekcją Speed-Ball Dobczyce. W spotkaniu weźmie udział Mohamed Ahmed Amin Adayel – trener i selekcjoner klubu Heliopolis oraz Przemysław Wolan, który zapoczątkował speed-ball w Polsce.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Sportownia i Gmina Dobczyce.

Plakat - speed ball - trening z mistrzami