Kabaret Hrabi

2017-12-11

Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA serdecznie zaprasza na występ Kabaretu "Hrabi", który odbędzie się 11.12.2017 roku, o godz.20:00, w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach (ul. Szkolna 43; 32-410 Dobczyce).
Bilety w cenie 60 zł (przedsprzedaż do 31.10) do nabycia na www.paka.pl , na www.biletynakabarety.pl oraz w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach, ul. Szkolna 43, pok. 143, tel. 533 990 660 lub 12 27 16 757. Bilety zarezerwowane telefonicznie w MGOKiS należy odebrać do 7 dni.

O programie: „TAK, ŻE O”
Można naćkać instrumentów muzycznych, scenografii, dymów i świateł, fajerwerkiem brzdęknąć, wąsy dokleić, kostiumy oszałamiające przytaszczyć, a mimo to widzów nie ogłuszyć.
„Tak, że o” mami więc prostotą i skromnością. Mniej wydatków, więcej korzyści. A i kabaretowa tradycja w tej formie lepiej się uchowa. Kobieta koń? potrzebujemy do tego kobiety i konia. Ale po co tak zaraz szaleć? Niech to nic nie kosztuje! Do skeczu „Kobieta koń” wystarczy tylko kobieta. Tak, że o.

„Tak, że o” to jednocześnie spotkanie z klasyką – czyli źródłem kabaretu. Rozśmieszanie tradycyjnymi środkami wyrazu, a także standardowymi tematami: egzamin, baba u lekarza, mąż i żona, upierdliwa sąsiadka, policjant, zboczeniec w krzakach, wieśniak w panterce, opowiadanie kawału, anegdoty… Konferansjer, jego postawa i wyprowadzony ze starannością gest – to wyraźne ozdobniki, ale również oddanie hołdu tradycji estradowej. Jednocześnie poddanie jej delikatnej kpinie. Klasyka nie omija też reakcji publiczności, ani na nasze szczęście – bisów."

kabaret hrabi w Dobczycach