2014 Godło promocyjne "Teraz Polska"

Gmina Dobczyce została laureatem ogolnopolskiego konkursu Teraz Polska w kategorii gmin miejsko-wiejskich. Wygrała starcie z 14 gminami nominowanymi do Konkursu z całej Polski, uzyskując spośród nich najwyższą punktację. 9 czerwca 2014 r. podczas Gali Teraz Polska w Teatrze Wielkim w Warszawie, statuetkę, w imieniu burmistrza Marcina Pawlaka, z rąk Kapituły Konkursu odebrała Sekretarz Gminy i Miasta Dobczyce Małgorzata Góralik - Piętka.

Uzyskanie Godła „Teraz Polska” to prestiż dla gminy. Świadczy o gospodarności oraz jest gwarantem solidności i wzorowej pracy urzędu. Nagroda ta jest doskonałą promocją gminy, podkreślającą jej wszechstronną atrakcyjność. Pełni ona rolę magnesu przyciągającego do wyróżnionej gminy mieszkańców oraz inwestorów. Jest również świadectwem potwierdzającym jej nowoczesność oraz podkreślającym jej unikalne walory.

Gmina Dobczyce laureatem "Teraz Polska" 2014