Zaproszenie na „Świąteczny Koncert” sekcji wokalnej MGOKiS Dobczyce

2024-01-18

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach zaprasza na Świąteczny Koncert”, który odbędzie się 18 stycznia 2024 r. o godz. 18:00 w auli widowiskowej RCOS w Dobczycach (ul. Szkolna 43), zorganizowany przez Sekcję Wokalną MGOKiS Dobczyce we współpracy ze Stowarzyszeniem „Muza”. Koncert będzie debiutem Sekcji na dużej scenie. Nasi artyści wystąpią po raz pierwszy w RCOS, pod kierownictwem nowej instruktorki, Pani Kingi Brandys-Wójciak. To niezwykłe, muzyczne wydarzenie, z pewnością wzbogaci ofertę kulturalną dla naszej społeczności i przyczyni się do budowania atmosfery świątecznej radości wśród mieszkańców Dobczyc. Świąteczny Koncert zaplanowano jako wyjątkowe przedstawienie muzyczne, łączące piękno świątecznych tradycji z artystyczną pasją naszych lokalnych talentów. Sekcja Wokalna MGOKiS Dobczyce skupia zdolnych wokalistów, którzy pragną podzielić się swoim talentem z mieszkańcami miasta. Ponadto, aby stworzyć wyjątkowe brzmienie i dostarczyć publiczności niezapomniane wrażenia, do dobczyckich wokalistów dołączą niezwykle utalentowani instrumentaliści pod kierunkiem Piotra Laski, niezastąpionego pianisty i akompaniatora grupy wokalnej. Gościnnie wystąpi Studio Piosenki Young Stars pod kierownictwem pani Beaty Czajki - Rolińskiej, a także Chór Dziecięcy Rabki-Zdroju i Zespół Wokalny Cantantes Angelicus, prowadzonych przez panią Kingę Brandys Wójciak.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął pan Tomasz Suś, Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce.

czerwony plakat z zielonymi choinkami po bokach