Zaproszenie na Małopolskie kolędowanie -koncert Filharmonii Krakowskiej w Dobczycach

2024-01-14

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach zaprasza na "Małopolskie kolędowanie"- – Koncert Filharmonii Krakowskiej w Dobczycach w dniu 14 stycznia 2024 r., o godzinie 18:00, w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach (MGOKIS Dobczyce) wystąpi: Orkiestra i Chór Filharmonii Krakowskiej, oraz: Piotr Piwko – dyrygent, Magdalena Drozd – sopran, Bernarda Grembowiec – sopran. Aleksandra Kalicka – alt, Mateusz Prendota – tenor. Maciej Drużkowski – bas. Spektakl słowno-muzyczny pt: "Betlejemska gwiazda nad Tatrami" oraz "Cicha noc". Bilety można nabyć na stronie interneowej www.filharmonia.krakow.pl oraz na godzinę przed koncertem w MGOKiS. Bilet normalny 50 zł, ulgowy 40zł.

kolorowy plakat z grafika